Polykarbonát

Naša spoločnosť Vám ponúka široký sortiment polykarbonátových dosiek. Dodávame ich ako súčasť zasklievania a prestrešenia zimných záhrad, škôl, športovísk, poľnohospodárskych a priemyselných budov ako aj klenbových striech, svetlíkov, podkrovných okien, solárnych panelov, prístreškov a pod..Podľa potreby vyrobíme konštrukciu zo železa alebo z dreva.

Polykarbonátové dosky dobre sa ohýbajú, vytvárajú oblúkové konštrukcie. Veľmi dobre prepúšťajú svetlo, dobre sa opracovávajú, dajú sa polírovať, lepiť, za studena a za tepla ohýbať. Materiál ponúka značnú odolnosť voči nárazu a vysoký odpor voči mechanickému tlaku, veľmi dobre odolný voči vonkajšiemu mechanickému poškodeniu ( silný vietor, ľadovec, vandalizmus, pôsobenie tepla,...) Najväčšou výhodou oproti klasickému sklu je odolnosť voči nárazom, ohybnosť a cena.

Dutinkový polykarbonát

4-25 mm hrubý, s UV ochranou, s ponukou vo farbe priesvitná, opál a bronzová.

Najčastejšie miesto využitia:
je vhodný na zasklievanie a prestrešenie zimných záhrad, škôl, športovísk, poľnohospodárskych a priemyselných budov ako aj klenbových striech, svetlíkov, podkrovných okien, solárnych panelov, prístreškov a pod..

Liatý polykarbonát

1-15 mm hrubý, s UV ochranou, s ponukou vo farbe priesvitná, opál a bronzová.

Najčastejšie miesto využitia:
prístreškov, prekrytie terás, prestrešenie parkovacích plôch na autá, zasklievanie a prestrešenie zimných záhrad, svetlíky priemyselných budov, portál, výklady, podkrovné okná, oplotenia strojov, ...